Līderu nometne

No 22. līdz 24. oktobrim mūsu skolā norisinājās Līderu nometne. Šajās dienas nometnē bija aicināts piedalīties katrs Talsu Kristīgās vidusskolas skolnieks no 8. – 12. klasei, kā arī skolas absolventi. Šajā gadā nometni vadīja divi brīnišķīgi cilvēki no Amerikas – Ēriks Deniss un Čārlzs Pendlijs. Arī skolotājiem atsevišķi bija iespēja klausīties Ērika un Čārlza lekcijas.
Lekcijās skolēniem tika stāstīts par to, kā kļūt līdzīgākiem Dievam, kā kļūt par Viņa mācekļiem. Kā arī tika veidotas jautājumu un atbilžu sesijas, kurās jebkurš varēja uzdot sev interesējošus jautājumus. Lekcijas bija veidotas ļoti interaktīvi.
Tomēr šīs nometnes dienas kārtībā nebija tikai lekcijas. Ēriks un Čārlzs bija sagatavojuši daudz dažādas spēles, kas palīdzēja nometnes dalībniekiem kļūt saliedētākiem un tuvākiem.
Kā dāvana no amerikāņu viesiem, bija iespēja doties uz vakariņām kopā ar viņiem kafejnīcā “Bīnē”. Šis laiks tika veltīts, lai vēl vairāk un tuvāk sapazītos viens ar otru. Liels paldies Ērikam un Čarlzam par šo iespēju!
Protams, šis gads arī bija īpašs ar “Texas trick or treat”. Caur šo notikumu lieliski tika atspoguļota Dieva žēlastība. Visi nometnes dalībnieki devās uz veikalu „Rimi”, lai 15 sekunžu laikā piepildītu iepirkumu grozus pilnus ar saldumiem. Un visu iegūto saldumu grozu katrs varēja paturēt sev vai ziedot to citiem. Lielākoties jaunieši bija gatavi ziedot savu maisiņu ar saldumiem, jo to žēlastību, ko Dievs izrāda pret mums, mēs varam dot tālāk un citus iepriecināt.
Nometnes laikā skolas telpās notika dievkalpojums, kuru vadīja Ēriks Deniss un Čārlzs Pendlijs. Dievkalpojums iesākās ar slavēšanu, kuru vadīja skolas esošie un bijušie skolēni. Dievkalpojumu bija iespēja apmeklēt ikvienam interesentam.
Liela pateicība Dievam un ikvienam cilvēkam, kas ieguldīja savu laiku un resursus, lai šī nometne notiktu.