Ziemassvētku pasākumi

Pirmajam semestrim noslēdzoties, mūsu skolā tika gan apbalvoti centīgākie un aktīvākie skolēni, gan tika īpaši atzīmēti Jēzus Kristus dzimšanas svētki.
17. decembrī, lai noslēgtu sākumskolēnu mācību gadu, 1.-4.klases skolēni rīkoja Ziemassvētku pasākumu, lai radītu Ziemassvētku noskaņojumu arī savās ģimenēs. Bērni kopā dejo un dziedāja, priecēja visus atnākušos un viens otru ar izrādi pēc Margaritas Stārastes “Ziemas pasakas” motīviem.
18. decembrī, lai atzīmētu Jēzus Kristus dzimšanu, Talsu evanģēliski luteriskajā baznīcā tika svinēts svētku dievkalpojums, kurā pulcējās visi skolas skolēni, skolotāji darbinieki un skolēnu vecāki. Dievkalpojuma tika stāstīts Jēzus dzimšanas stāsts, tam cauri vijās skola muzikālo apvienību priekšnesumi, visus atnākušos uzrunāja mācītājs Mareks Ignats un skolas direktore Inguna Gruziniņa.
Pēc dievkalpojuma mūsu skolas sporta zālē notika 11. Oskaru balvas pasniegšanas ceremonija un 5. Ziemassvētku balle, kur dalību ņēma 5. – 12. klases skolēni ar savām ģimenēm, lai arī šo mācību semestri noslēgtu ar īpaši labām emocijām. Tika pasniegta 14 balvas dažādās nominācijās. Nominācijā “Augstākā vidējā atzīme pamatskola” balvu saņēma Marija Līna Vasiļevska no 9.klases ar vidējo atzīme 9.44, bet balvu “Augstākā vidējā atzīme vidusskolā” saņēma 12.klases skolnieks Rihards Drīksne ar vidējo atzīmi 9,47. “Klase ar augstāko vidējo atzīme 1.semestrī pamatskola” ir 7.klase ar vidējo atzīmi 7,75, bet “Klase ar augstāko vidējo atzīmi 1.semestrī vidusskolā” ir 12.klase ar vidējo atzīmi 7,52. Viena no svarīgākajām nominācijā skolā ir “Klase ar augstāko vidējo atzīmi kristīgajā mācībā”. Šo balvu ieguva 10.klase ar vidējo atzīmi 8,76. Nominācijā “Spicākais skolēna teiciens” uzvarēja Dženifera Cebure no 8.klases ar teicienu Skolniece: “Skolotāj, es drīkstu aiziet uz tualeti?” Skolotāja: “Ko tu visas 10minūtes starpbrīdī darīji?” Skolniece: “Dzēru sulu!”. Balvu “Spicākais skolotāja teiciens” ieguva skolotāja Alla Ankmane par teicienu “Kas to zina cik jums lieli… (klusums) …telefoni!” 6 nominācijas “Lasīšanas čempions” kandidāti kopā ir izlasījuši 38149 lappuses. Balvu ieguva Undīne Proživoite no 11.klases par izlasītām 13406 lappusēm. Nominācijā “Straujākais uzrāviens” uzvarēja Karlīna Kurpniece no 11.klases, kuras vidēja atzīme ir kāpusi par 0,94 ballēm. Balvu “Vienmēr uzdevumu augstumos” ieguva 9.klases skolniece Luanda Miķelsone par vienmēr uzcītīgi izpildītajiem gan uzticētajiem, gan neuzticētiem pienākumiem, kā arī rūpēm par Skolēnu domi. Nominācija “Skanīgākie smiekli” uzvarēja dežurante Dzintra Kluce, kuras skanīgie smiekli vienmēr piepilda skola gaiteņus. Nominācija “Esmu īstajā vietā” uzvarēja skolotāja Aija Valgelina par skolēnu garīgu stiprināšanu, lūgšanām un kvalitatīvu mācību darbu. Balvu nominācijā “Skolas jaunums” ieguva kalpotājs Mārtiņš Ozoliņš par uzrunājošu svētbrīžu un dievkalpojumu vadīšanu. Un nominācijā “Kristus manā sirdī” balvu ieguva 11.klases skolniece Sindija Sidere.
Pēc Oskara balvu pasniegšanas ceremonijas visi kopā priecājās 5.Ziemassvētku ballē, kurā spēlēja grupa “Jūrkant”. Aktīvākie balles dalībnieki saņēma loterijas biļetes un balles beigās piedalījās loterijā. Loterijas balvas bija sarūpējuši – salons “Anete”, Rožu nams, Martinelli, veikals “Bitītes”, Douglas, Rimi, Silvas Cimoškas fizioterapeita prakse, Fazer, SMU “Cereos”, Stenders pica, O.Bāres būvmateriāli, Skandināvs, Pretpils. Ģenerālsponsors – Vika Wood.
Pasākumu fotogrāfijas iespējams apskatīt un lejuplādēt šeit: www.ej.uz/oskars-balle

Marta Neilande, Anete Ankmane