Skolēnu dome

Skolēnu dome 2023./2024. mācību gads

Skolēnu dome ir organizācija, kurā tu vari atklāt un lietot savus talantus. Domē katram 7.-12. klases skolēnam ir iespēja pamēģināt visdažādākos “darbiņus”, lai saprastu, kas labāk padodas. Skolēnu domes dalībniekiem ir iespēja praktizēt vadītāja, pasākumu organizētāja, publiskās runas, skaņotāja, komunikāciju un citas prasmes. Skolēnu domes darbība notiek kopīgajās sapulcēs, kur tiekas visa skolēnu dome kopā un izskata nedēļas vai mēneša aktuālos jautājumus, risina ar skolu saistītos jautājumus, vai pārrunā un plāno tuvojošos pasākumus.

Skolēnu dome plāno un organizē skolas pasākumus, raksta pasākumu scenārijus, palīdz dekorēt skolu, kā arī iesaistās āpusskolas pasākumos. Fotogrāfē un filmē skolas pasākumus, apstrādā fotogrāfijas un ievieto tās failiem.lv visiem pieejamā failā. Neatņemams Skolēnu domes darbiņš ir plānot skolas kristīgos pasākumus, organizēt skolas dievkalpojumus un jauniešu vakarus ārpus skolas, palīdzēt dekorēt skolu. Tiek gādāts par to, lai skola būtu vieta, kur skolēni dzird par Jēzu un var saņemt atbildes uz jautājumiem par ticību.

Novārtā netiek atstātas arī tehniskās atbildības, – Skolēnu dome palīdz uz skolas pasākumiem visu uzlikt, noformēt  un pēc tam novākt. Domes tehniskie jaunieši veic pasākumu apskaņošanu, domnieki arī veido pasākumu dekorācijas.

Skolēnu domes sēdes notiek pirmdienās 15:45 Oklahomas zālē.

Skolēnu domes priekšsēdētāja: Ketlīna Līna Grigorjeva

Vietnieces: Anete Ance Vītola, Ance Kiršteine

Skolotājs konsultants: Sabīne Grigorjeva

Skolēnu domes dalībnieki:

Sofija Fridrih, Elza Sidere, Amanda Alma Ceruka, Viktorija Anna Toropova, Ance Rozentāle, Samanta Cēberga, Karolīna Faulbauma, 7. klase.

Naomi Anna Māla, Markuss Arhipovs, Amanda Zvaigzne, Anna Irbe, Anna Tīruma, Anna Kadakovska, Ance Marta Neivarte, Paula Irbe, 8.klase.

Oskars Ugriks, Endija Elizabete Šankova, 9.a klase.

Kristians Ernests Kauliņš, Paula Prūse, Kaspars Strāķis, 9.b klase.

Elīza Sproģe, Everita Vilciņa, Katrīna Sudakova, Megija Brikše, 10.klase.

Davids Raitis Pantelejevs, Emilija Busule, Maria Fridrih, Gabriela Biezā, 11.klase.

Edvarts Uzulnieks, Kristers Dogudovskis, Ketlīna Līna Grigorjeva, Kaspars Irbe, Ance Kiršteine, Anete Ance Vītola, Grieta Anna Sniedziņa, Laura Laifa Ostrovska, Rūdolfs Proživoits, Rūdolfs Celms, Anete Rozenberga, Luāra Nata Ramane, Mikus Valts Šarovs, Izabella Grīntāle, 12. klase.