Lekcija „Kāpēc gaidīt?”

Tiešā un atklātā sarunā ar jauniešiem tika atklāta patiesā jēga tam, kādēļ ir tik svarīgi gaidīt līdz kāzām un ja tavs draugs nav tam gatavs, tad viņš nav tevis vērts un nav tev īstais!

Mīlestība ir galvenā lieta, kam vajadzētu saistīt vīru un sievu. Izšķiršanās no katra nākamā partnera, ar ko tev ir bijis sekss pirms kāzām , ir smaga, tā cilvēku garīgi saārda un viņam mazinās iespēja nākotnē izveidot laimīgu ģimeni, kas paliek kopā… Par vienu no lielākajām mūsdienu problēmām puišu un vīriešu vidū, lektors minēja pornogrāfiju un skaidroja, kā tās skatīšanās var kavēt veidot stabilas un laimīgas laulāto attiecības. Viņš no jauna uzsvēra, ka ilgas un laimīgas laulības pamatā ir atturēšanās un uzticība pirms kāzām. Dievam ir plāns katra dzīvē un katrai meitenei ir puisis ,kurš viņai ir pats labākais, lai arī kāds viņš izliktos citiem, savukārt ,katrs puisis vēlētos precēt meiteni, tas ir sievieti, kas  ir nevainīga, un, kam, nekādā gadījumā nav 100 puišu bagāža. Kaspars Ozoliņš ieteica un mudināja lūgt par nākamajiem dzīvesbiedriem, atgādināja, ka rītdiena ir katra paša rokās. Ja netiks mainīta šodiena, tad, visticamāk, rīt izmaiņu nebūs…

Šo lekciju iesaku noklausīties ne vien jauniešiem, bet arī vecākiem, jo ,domāju, visi vecāki vēlas savus bērnus redzēt laimīgus.

Provokatīvais, aktīvais un atraktīvais lekcijas lasīšanas stils auditorijai neļāva atslābt ne mirkli. Smiekli mijās ar klusumu, dialogus nomainīja jautājumi. Pēc lekcijas daudzi TKS skolēni iegādājās kustības ”īsta mīlestība gaida” gredzenus, apsoloties sagaidīt savu īsto.

Sarunas ar ciemiņu turpinājās arī vēlāk, šaurākā klausītāju lokā.

 

http://www.istamilestibagaida.lv/