Labdarības tirdziņš 2019. gada 28. novembrī

2019. gada 28. novembrī plkst. 18.00 Talsu Kristīgās vidusskolas sporta zālē norisinājās labdarības tirdziņš, kurā ar paša radītiem kārumiem vai citām gatavotām precēm varēja piedalīties katrs skolas skolēns. Tirdziņā bija atrodams it viss – no krāšņām rotaslietām, adītiem bērnu zābaciņiem, interesantiem adventa vainagiem un bērnu gatavotām glezniņām līdz kūkām, kēksiņiem, saldējuma kokteiļiem un burkānu našķiem. Kad preces jau pamazām bija izpārdotas, sākās citu preču izsole. Sievietes varēja izvēlēties sev tīkamāko no elegantajām kleitām, atpūtniekiem tika piedāvātas dāvanu kartes, bet mākslas baudītājiem pat bija iespēja iegādāties Talsu puses mākslinieka K. Sūniņa gleznu, kā arī citus mākslas darbus.

Par tirdziņa muzikālo gaisotni rūpējās ielu muzikanti – gan skolas pūtēju orķestris, gan vijolnieces Marta un Madara Balandinas. Tā kā skolas foajē visu vakaru aktīvi darbojās fotogrāfs ar īpašu polaroīda kameru, ikvienam bija unikāla iespēja iemūžināt un sev līdzi paņemt kādu vakara mirkli.

Paldies par piedalīšanos labdarības tirdziņā gan tirgotājiem, kuri ziedoja savus līdzekļus un laiku, lai preces radītu, gan tiem, kuri tirdziņu apmeklēja!

Asnate Feldmane