10.klases uzņemšana vidusskolā 2017./18.m.g.

No 16. – 19. oktobrim Talsu Kristīgās vidusskolas 10. klase tika uzņemta vidusskolā. Skolēniem bija jāiejūtas 4 cilvēka dzīves vecuma posmos – zīdaiņu, pusaudžu, pieaugušo un pensionāru ikdienā.

Lai 10.klases skolēni kļūtu par pilntiesīgiem vidusskolēniem, 12. klases skolēni bija sagatavojuši dažādus uzdevumus, kuru izpildei bija nepieciešams parādīt gan spējas darboties komandās, gan induviduālās prasmes. Katru dienu 10.klases skolēni un audzinātāja ievēroja katram dzīves posmam atbilstošu dreskodu un uzdevumu veidā iepazinās ar grūtībam, kas sagaida jebkuru cilvēku katrā dzīves posmā. Par katru neizpildīto uzdevumu, tika piespriests vecuma posmam atbilstošs sods.

Iesvētību noslēgumā jaunieši saņēma apliecības, kas vēsta, ka viņi ir oficiāli uzņemti vidusskolā, savukārt 10.klases skolotāja Aija Valgelina kļuva par sertificētu vidusskolēnu audzinātāju. Apliecību pasniegšanas dienā 10. un 12.klases jaunieši kopā ar abu klašu audzinātājām pavadīja pēcpusdienu sadraudzībā un sarunās cits ar citu.

Pēc iesvētībām 10.klase ir sagatavota mācībām vidusskolā 3 gadu garumā, jo ir iemācījušies kā darboties komandā, atbalstīt vienam otru, saņemt spēkus pat pašos grūtākajos mirkļos un paveikt neiespējamo.