8. un 10. klases skolēni apmeklēja izrādi

8. un 10.klases skolēni apmeklēja izrādi “Tikšanās vieta Rīgas pilsētas otrais teātris” Nacionālajā teātrī. Skolēni atzinīgi novērtēja gan izrādes saturu, gan Latvijas dibināšanas stāsta pasniegšanas stilu.

Teātra izrāde bija diezgan unikāla ar to, ka katram skatītājam bija iespējams mainīt uz skatuves notiekošā komentētāja balsi. Man šī funkcija likās ļoti interesanta. Taču uzskatu, ka izrāde bija nedaudz par īsu. Mūsu ekskursijas plānā tā ietilpa ideāli, bet ja es brauktu tikai uz teātri, vēlētos, lai izrādei būtu vismaz 2 cēlieni.
Niks

Izrāde bija par Latvijas valsts pasludināšanu, bet šī tā ļoti atšķīrās no ierastā, jo bija jāklausās ar austiņās komentāri par pasākumu un cilvēkiem, kuri piedalījās vēsturiskajā notikumā. Izrāde bija interesanta un man ļoti patika pieredzēt kaut ko citādāku.
Elizabete

Man ļoti patika teātra izrāde, jo bija gan vēsturiski fakti par Latvijas valsts nodibināšanu, gan arī kādi komiski notikumi, kas padarīja interesantāku.
Mārtiņš

Es ļoti reti apmeklēju teātrus, jo tie vienmēr ir likušies ļoti garlaicīgi un neinteresanti. Taču izrāde, uz kuru mēs devāmies, bija ļoti interesanta. Man ļoti patika doma par austiņām un iespēju pārslēgt kanālu uz tādu, kas piesaista tieši tevi. Biju izbrīnīta, ka izrāde var būt tik interesanta. Par izrādes izvēli bija tiešām labi padomāts.
Samanta

Teātra izrāde bija izglītojoša un noturēja manu uzmanību.
Kristīne

Teātra izrāde bija netradicionāla, bet patīkama. Mans mīļākais kanāls bija trešais, jo filozofija man lika aizdomāties par dažādām tēmām, bet, protams, biju izbrīnīts, kāpēc visur zālē sāka klepot izrādes laikā.
Ulvis