Skolotāju diena

13.oktobrī, 2017.gadā Talsu Kristīgās vidusskolas skolotāji un skolas darbinieki tika lutināti un iepriecināti skolotāju dienas pasākumā. Skolotāju diena šajā gadā pagājusi karaliskās noskaņās – katrs viesis iejutās karaļa vai karalienes lomā.

Dundagas pilī skolotājus un darbiniekus sagaidīja svinīgi rotāta galma zāle, bagātīgi klāti galdi un jaunieši, kas apkalpoja skolotājus, sniedza koncertu un vadīja uzdevumus, kas viesiem tika doti. Ceļā uz Dundagas pili skolēnu dome pavadīja skolotājus un darbiniekus, stāstīja skolotājiem pasaku un lūdza to atainot, lai ievadītu skolotājus pasaku noskaņā.

Ierodoties pilī, lai nonāktu svinīgajā zālē, skolotāji un skolas darbinieki veica četrus uzdevumus saistībā ar pasaku par Pelnrušķīti. Skolotāji bez sarunāšanās centās noskaidrot viens otra kurpju izmēru, pareizā secībā sakārtot Pelnrušķītes pasaku, sašķirot divu krāsu pupiņas un balles tērpos no plastmasas maisiņiem ietērpt modeļus.

Kad uzdevumi bija pabeigti, pie skolēnu vecāku klātiem galdiem skolēnu domes radošās komandas dekorētās telpās skolotāji vadīja laiku, izbaudot skolas muzikālo jauniešu sagatavotu koncertu. Koncerta laikā tika izstāstīts stāsts par Ķēniņu un zēnu, kas atrada ceļu viens pie otra ticībā. Katram skolotājam tika pasniegts kronis, dāvāta dāvana ar nozīmi, ka skolotāji ir tie, kas palīdz skolēniem augt.

Pēc koncerta skolotāji un darbinieki izbaudīja kopīgu sadraudzību sarunās un ar smaidu sejā.

Skolotāju diena Talsu Kristīgajā vidusskolā aizvadīta patīkami, skaisti un sirsnīgi.