Rudens tirdziņš

29.septembris Talsu Kristīgajā skolā tika sagaidīts rudenīgās noskaņās. Šajā dienā 1.-4.klases skolēni bija sagatavojuši visdažādākos gardumus un rokdarbu izstrādājumus, lai ar tiem tirgotos ikgadējā skolas Rudens tirdziņā. Šis pasākums ir skolas tradīcija jau daudzu gadu garumā, kas ļauj mazāko klašu skolēniem kopā ar vecākiem iepriecināt savus skolasbiedrus ar dažādiem pašmāju gatavotiem gardumiem un rokdarbu izstrādājumiem. Dažādi sākumskolas skolēnu gatavoti produkti tika pārdoti skolēniem, skolotājiem, skolas darbiniekiem un citiem interesentiem. Tirdziņa apmeklējums šogad bija ļoti liels – visi jaunāko klašu skolēni pārdeva visas savas sagatavotās preces.
Lai šo dienu padarītu interesantāku, pie skolēniem ciemojās ģimene no lauku sētas. Katrs ģimenes loceklis bija klātesošs kādā no klasēm, lai tirdziņa laiku padarītu vēl interesantāku gan mazajiem tirgotājiem, gan pircējiem.
Rudens tirdziņš Talsu Kristīgajā vidusskolā priecēja bērnus, jauniešus, skolotājus, darbiniekus, skolēnu vecākus un viesus, kas ieradās uz šo pasākumu. Patīkamā atmosfēra un jautrais noskaņojums, kas tika radīts pasākuma laikā, sagādāja prieku katram dalībniekam un bija īpaši patīkams un izdevies nedēļas noslēgums jaunākajiem skolas skolēniem un viņu vecākiem, kā arī ļāva pārliecināties par to, ka bagātīgais rudens ir pienācis.

Uz tikšanos nākamajā Rudens tirdziņā!