POP – iela

2017. gada 1. martā Talsu Kristīgās vidusskolas sporta zāle bija ieguvusi krāšņu un svinīgu noformējumu, jo skolā tika aizvadīts ikgadējais dziesmu konkurss – POP iela. Lai padarītu pasākumu interesantu, svinīgu un atšķirīgu, šajā gadā POP ielai tika piešķirta Eirovīzijas dziesmu konkursa tēma. Skolēniem trīs nedēļu laikā bija iespēja sagatavot vienu no izlozētajām dziesmā, visu laiku labākajām un amizantākajām Eirovīzijas dziesmām.

Visas klases bija sagatavojušas krāšņus priekšnesumus, kuru tapšanā bija iegultīts liels darbs. Uz skatuves pasākuma apmeklētāji redzēja māksliniekus no dažādām pasaules valstīm. Pasākumu atklāja grupa “Bucks Fizz” ar dziesmu “Making your mind up”, kuri bija arī pasākuma vadītāji – Līga Sidere (12.klase), Luanda Miķelsone (11.klase), Rūdis Rūdolfs Zaurs (11.klase) un Kārlis Rorbahs (12.klase). 
Latviju Talsu Kristīgās vidusskolas Eirovīzijas dziesmu konkursā pārstāvēja grupa “F.L.Y.” (4.klase), grupa “Aarzemnieki” (7.klase) un jaunais pašmāju talants – Justs (2.a.klase), kurš saņēma īpašu simpātiju balvu. Arī citu valstu pārstāvji kāpa uz lielās skatuves. Ar amizantiem priekšnesumiem uzstājās dziedātāji Alfs Poiers (9.klase), grupas “Todomondo” (6.a.klase) un “ABBA” (5.klase). Atraktīvus un krāšņus priekšnesumus bija sagatavojuši Aleksandrs Ribaks (6.a.klase), Verka Serduchka (11.klase) un Dazs Sampsons (2.b.klase). 
Žūrijas locekļi – fotogrāfs un mākslinieks Aivars Vilks, jauniešu organizāciju aktīviste Ināra Ņesterova un mūziķis Mārcis Felšs – lēma, ka 1.vietu 1.-6.klašu grupā izcīnījuši Latvijas pārstāvji “Pirates of The Sea” (3.klase) ar dziesmu “Wolves of The Sea”, savukārt ar dziesmu “Leto Svet” 7.-12.klašu grupā 1.vietu izcīnīja Igauņu mūziķu apvienība “Kreisiraadio” (8.klase).
Kā viesmākslinieki šī gada POP ielā uzstājās visu iemīļotās krievu kundzes “Buranovskye Babushki” un japāņu komiķis ar kolēģiem, kuri uzstājās ar interneta sensāciju – dziesmu “Pen-pineapple-apple-pen”.
Talsu Kristīgās skolas Eirovīzijas dziesmu konkurss sagādāja pozitīvas emocijas, smaidus un iespēju izmainīt ikdienas rutīnu ikvienam skolas skolēnam, skolotājam, darbiniekam un viesim.