Oskara ceremonija

20. decembrī, lai atzīmētu Jēzus Kristus dzimšanu, Talsu evanģēliski luteriskajā baznīcā tika svinēts svētku dievkalpojums, kurā pulcējās visi skolas skolēni, skolotāji darbinieki un skolēnu vecāki. Dievkalpojuma tika stāstīts Jēzus dzimšanas stāsts, tam cauri vijās skola muzikālo apvienību priekšnesumi, visus atnākušos uzrunāja mācītājs Māris Ludviks un skolas direktore Inguna Gruziniņa.

Pēc dievkalpojuma mūsu skolas sporta zālē notika 13. Oskaru balvas pasniegšanas ceremonija un 7. Ziemassvētku balle, kur piedalījās 5. – 12. klases skolēni ar savām ģimenēm, lai arī šo mācību semestri noslēgtu ar īpaši labām emocijām. Tika pasniegtas 15 balvas dažādās nominācijās.

Nominācijā “Augstākā vidējā atzīme pamatskola” balvu saņēma Megija Kniploka no 7.klases ar vidējo atzīme 9.44, bet balvu “Augstākā vidējā atzīme vidusskolā” saņēma 10.klases skolnieces Marta Luīza Treimane un Paulīne Līza Finke ar vidējo atzīmi 9,27. Nominācijā “Straujākais “uzrāviens” mācībās”, balvu ieguva Līga Sidere ar rezultātu 1,03.

Nominācijā “Spicākais skolēna teiciens” uzvarēja Jans Selifanovs no 9.klases ar teicienu Skolotājs: “Nu, kādi orgāni tev ir šeit? (rāda uz vēderu) Skolēns:”Nu, man tur… nu… presīte!”

Balvu “Spicākais skolotāja teiciens” ieguva skolotāja Anda Bernāte par teicienu “Jums liekas, ka zēni izvēlas meitenes. Ņifigašņiks! Meitenes izvēlas zēnus.”

Šogad arī pasniedzām balvu “Atsaucīgākais vecāks”, kurā par aktīvu iesaistīšanos skolas dzīvē un ziedoto laiku, lai palīdzētu jaunāko klašu skolotājiem sagatavoties Ziemassvētku pasākumiem un citām skolas aktivitātēm, balvu saņēma trīs skolas skolēnu mamma Daija Grīvane.

Viena no svarīgākajām Oskara ceremonijas balvām bija “Es iemācījos dzīvot ar Jēzu”, kurā tika nominēti skolēni, kuru dzīves pēc Jēzus pieņemšanas ir strauji mainījušās. Balvu šajā nominācijā ieguva 11.klases skolniece Kristiāna Sniedziņa.

Balvu nominācijā “Muzikālākais skolēns” ieguva skolas kora vadītāja, 9.klases skolniece Emīlija Panteļejeva.

Skolas skolēniem piemīt daudz un dažādi talanti, kurus mēs ik pa laikam atklājam. Nominācijā “Man nebija ne jausmas” balvu ieguva brīnišķīgas balss īpašniece Amanda Lakse no 8.klases.

Nominācijā “Skolotāja tulks” balvu ieguva 7.klases skolniece Megija Kniploka.

Balvu “Zibens novedējs” ieguva 6.b klases skolnieks Matīss Bisenieks.

Balvu par savu pozitīvo attieksmi pret dzīvi un prieka pilno smaidu, kas tiek dāvāts citiem, nominācijā “Pozitīvākais skolēns” saņēma 11.klases skolnieks Daneks Jansons.

Balvu nominācijā “Žēlsirdīgākais skolēns” ieguva 8.klases skolniece Ieva Abigaila Valgelina.

Un šīs Oskara ceremonijas pēdējo balvu nominācijā “Mans skolotājs” saņēma skolotāja Alla Ankmane.

Pēc Oskara balvu pasniegšanas ceremonijas visi kopā priecājās 7.Ziemassvētku ballē, kurā spēlēja grupa “Jūrkant”. Aktīvākie balles dalībnieki saņēma loterijas biļetes un balles beigās piedalījās loterijā. Loterijas balvas bija sarūpējuši – Skandināvs SIA, Stender’s Pica, Pretpils, Durbes Veltes, Douglas Latvia, Annija Krūmiņa, Zvaigzne ABC, StoneHill.leather, Salonveikals Antuanete, Attēlu rotas, Vilku Aivars Photography, BETOLLI, Salons “Anete”, Ziedu veikals “Īriss”.