No skatuves runas konkursa līdz sportam un atjautības uzdevumiem!

Ar prieku paziņojam, ka uz Kurzemes reģiona Skatuves runas konkursu 12. martā izvirzīti – Kristers Kristbergs (3. klase) un Paula Feldmane (11. klase). Paldies skolotājām Gitai Brokai un Aijai Valgelinai!

—-

Lepojamies ar mūsu skolas 10. – 12. klases basketbola komandas iegūto 3. vietu sacensībās Kurzemes reģionā! Pateicība skolotājiem un treneriem Edgaram Kviesim un Mārtiņam Ziediņam, kā arī skolēniem Dāvim Ozolniekam un Kārlim Andrejam Krūmiņam no 12. klases!

—-

21. februārī Siguldā notika skolēnu ziemas čempionāts distanču slēpošanā, kur brīvā stilā dalībnieki slēpošanas supersprintā veica 200 metru distanci. Mūsu skolas skolēni Rainers Krišmanis V14 grupā un Ulvis Krišmanis V18 grupā ieguva 11. vietu. Paldies skolēniem un viņu treneriem!

—-

10. klases komanda «Sīkdatnes» – Henrieta (komandas kapteine), Vendija, Marta, Sanija, Megija, Elizabete – veiksmīgi izpildot Datu valsts inspekcijas konkursa «Dati ir vērtība – sargā tos!», tika izvirzīta konkursa 2. kārtai 17. aprīlī Ventspilī. Komandai uz konkursa 2. kārtu jāsagatavo 2 minūšu video par datu apstrādi un aizsardzību, kā arī būs jāatbild uz testa jautājumiem un jāpilda dažādi uzdevumi. Komandas konsultante ir klases audzinātāja Alla Ankmane. Vēlam panākumus 2. kārtā!

Alla Ankmane