Līderu nometne

No 24. – 27. oktobrim Talsu Kristīgajā vidusskolā notika līderu nometne. Līderu nometni vadīja divi brīnišķīgi cilvēki no Amerikas – Ēriks un Čārlzs. Šajā nometnē bija iespēja piedalīties skolēniem no 8. – 12. klasei, kuri mācās Talsu Kristīgajā vidusskolā, kā arī skolas absolventiem. Arī skolotājiem atsevišķi bija iespēja klausīties Ērika un Čārlza lekcijās.

Līderu nometnes katru reizi ir ļoti īpašas. Tās ir reizes, kad ikviens var sajust Dieva klātbūtni, iegūt atbildes uz kādiem neatbildētiem jautājumiem un, protams, veidot savstarpējās attiecības ar Dievu un pārējiem dalībniekiem.

Šīs līderu nometnes galvenās tēmas bija attiecības, bailes, ietekme, attaisnojums, cerība un ticība. Tēmas, kuras katram liek aizdomāties un uzdot sev jautājumus. Lekcijas bija interesantas un pamācošas. Līderu nometnes laikā tika arī mainītas kādu cilvēku dzīves, kuri izvēlējās savu dzīvi uzticēt Jēzum, tas bija viens no emocionālākajiem brīžiem visas līderu nometnes laikā.

Nometnes laikā arī, ļoti interesantā veidā, tika atspoguļota Dieva žēlastība. Visi nometnes dalībnieki devās uz veikalu „Rimi”, lai 25 sekunžu laikā piepildītu iepirkumu grozus pilnus ar saldumiem. Un visu iegūto saldumu grozu katrs varēja paturēt sev vai ziedo to citiem. Lielākoties jaunieši bija gatavi ziedot savu maisiņu ar saldumiem, jo to žēlastību, ko Dievs izrāda pret mums, mēs varam dot tālāk un citus iepriecināt.

Nometnes laikā skolas telpās notika dievkalpojums, kuru vadīja Ēriks Deniss. Viņš runāja par bailēm. Dievkalpojums iesākās ar slavēšanu, ko vadīja skolas esošie un bijušie skolēni. Dievkalpojumu bija iespēja apmeklēt ikvienam interesentam.

Liela pateicība Dievam un katram ikvienam cilvēkam, kas ieguldīja savu laiku un resursus, lai šī nometne notiktu.