Filma “Tizlenes”

Projekta ”Latvijas skolas soma” ietvaros vairākām klasēm bija iespēja noskatīties spēlfilmu “Tizlenes”. Dažas skolēnu atsauksmes.

Man filma patika. Sākumā šķita, ka būs diezgan haotiska. Taču notikumi, kas risinājās filma, bija pamācoši un aktuāli. Tie bija par to, ko labāk nedarīt, bet tajā pat laikā varēja pasmieties par to, cik amizantās situācijās filmas varones iekļuva. Beigas gan bija paredzamas, taču kopumā filma bija laba un to bija interesanti skatīties. (Dagnija)

Manuprāt, šī filma labi ataino jauniešu sadzīvi un attiecības sarežģītajā pubertātes posmā. Bija interesanti salīdzināt varoņu uzvedību un tekstus ar savējiem. Protams, neesmu dzīvojis tajā laika periodā un ir nedaudz grūti asociēties ar varoņiem, bet tās sociālās situācijas, kur viņi nokļuva, noteikti ir pazīstamas. Kopumā ļoti laba filma latviešu kino. (Niks)

Filmas problēma bija par to, ka katrs centās to risināt citādāk. Vienīgais, kas manī neradīja nekādu aizrautību, bija tas, ka daudzās vietās situācijas tika pārspīlētas. (Samanta)

Man šī filma patika, jo bija brīži, kad varēja pasmieties, brīži, kad padomāt. Man mazliet nepatika, ka meitenes izdomāja izmantot maģiju, bet bija prieks redzēt, ka viņām ar to nekas neizdevās. (Ričards)