10. Oskara ceremonija un TKS 4. Ziemassvētku balle

Saprotot, ka 5.-12. klašu eglītei jeb 10. Oskara ceremonijai jābūt sarīkotai godam,- jubileja…,skolēnu dome šim notikumam sāka idejiski gatavoties jau septembrī. Ilgi un pacietīgi gatavotais vakars izvērtās bagāts un piepildīts: Balkonu padarot pasakainu izgaismoja simtiem daudzkrāsainu eglīšu lampiņu, no lampiņām bija tapusi arī improvizēta eglīte skatuves vidū. Balvu par augstāko vidējo atzīmi pamatskolā ar 9. 44 ieguva 7. klases skolniece Marta Luīze Treimane, Augstāko vidējo atzīmi vidusskolā bija nopelnījis 11. klases skolnieks Rihards Drīksne, vid atz – 9, 4, augstākā vidējā atzīme vidusskolā bija 12. klasei- 7, 55, augstākā vidējā atzīme pamatskolā bija 6. klasei- 7,65, augstākā vidējā atzīme kristīgajā mācībā izrādījās 11. klasei- 8, 73, augstākais atzīmes kāpums ir bijis Kristapam Vārnai no 6. klases, kurš atzīmi uzlabojis par 0,93, sakarā ar daudzu labdarības akciju „No sirds uz sirdi” rīkošanu un veiksmīgu apkārtējo jauniešu iesaisti tajās, par labāko Kristus sekotāju atzina Rūtu Akmeņkalēju no 12. klases, par saturīgu skolēna iniciatīvu tika sumināts 12. klases skolnieks Dāvis Bricis, kura ieteikumus skolas trenažieru zāles pilnveidošanā atbalstījusi arī skolas vadība un veikti uzlabojumi, lasīšanas čempiona lauri tika 7. klases skolniecei Paulīnei Finkei, kura izlasījusi 7293 lappuses, skolēnu dome stafetes kociņu nolēmusi piešķirt 11. kl. skolniecei Elīnai Kleinhofai- Prūsei, par spožiem panākumiem vācu valodas apguvē nominācijā „Es sāku no nulles” balvu ieguva 12. klases skolniece Terēze Runce, kura šo valodu sāka mācīties tikai 10. klasē. Par palīdzību dažādos skolas pasākumos, skaņojot, gaismojot, filmējot un safilmēto montējot balvu „Palīdzība no ārpuses” ieguva Jānis Vadonis. Kad atklājās, ka balvu nominācijā „Mans pulkstenis atpaliek par 5 minūtēm” ieguvusi skolotāja Anda, vadītāji visiem paziņoja prieka vēsti, ka no 2. semestra 2. ēšanas starpbrīdis arī būs 20 minūšu garumā. Skolēnu domes aptaujā noskaidrojās, ka par pašu skolas draudzīgāko klasi tiek uzskatīta 12. klase, tā balva „Draudzīgākā klase” tika viņiem. Spicākā skolotāja domugrauda autore- sk Alla, skolēna- Toms Grenevics, 12. klase.
Klašu noformēšanas konkursā vislabākos rezultātus par stila izjūtu nopelnīja 1.-4. klašu grupā 2.a un 2.b, 4. klase, 5.-9. klašu grupā- 7. un 8. klase, 10.- 12. klašu grupā- 11. klase.(Noformējumus vērtēja Talsu galvenā māksliniece Antra Auziņa)
Uzstājās ģitārstudijas „N” pieaugušo grupa, 4 puiši ģitāristi, apvienotās Ēču ģimenes, klasesbiedrenes Lauras Bernātes sagatavotie 7. klases dejotāji, deju grupas „Elfas” jaunākās grupas dejotājas, vijolniece Marta Kalāce, pianiste Ieva Abigaila Valgelina. Mākslinieku izvēle bija apzināta- katrā no kolektīviem varēja redzēt uzstājamies TKS audzēkņus. Līdztekus bavu ieguvējiem vislielākos applausus un komplimentus izpelnījās ceremonijas vadītāji- skolas absolvents Jānis Gruzniņš un 12. klases skolniece Marta Tarabanovska, kura, esot arī TKS Skolēnu domes priekšsēdētāja un daudzo „Oskara” sagatavošanas darbu koordinatore, bija atradusi laiku un kopā ar TKS vecāko klašu meitenēm iestudējusi arī fināla iznāciena flashmob-u. Grupas „Stende „mūzikas, Antras Vētras un Ingas Kazakas iekustināti, visi čakli dejoja un piedalījās atrakcijās, iegūstot loterejas biļetes. Pateicoties sponsoru- Beleco, Martinelli, Rožu namam, Revix, Jaunatnei ar Misiju, Liepkalniem, Pretpilij, Pūres šokolādei, Skandināvam, salonam Anete, dāsnumam, loterejā, jo daudzi ieguva gardas un noderīgas balvas, pārmaiņus fotografējoties pie pasākuma atbalstītāju sienas. Vispriecīgākā droši vien jutās Sindija, jo tieši viņas mammai krita galvenais laimests- i-pad!